Blogi

Blogi Perega Reisile - Soomaal telkimas

Ei kannata kodus istuda, kui päike paistab ja seiklused kutsuvad – ehk Tallinnast läbi Soomaa sõit Hiiumaale.

Oli neljapäevane pealelõuna ja istusin kodus arvutis tehes tööd nagu ikka, kui on selline hetk, kus saan rahulikult keskenduda. Sellel päeval oli aga tööle keskenduda kuidagi keeruline. Peas tiirlesid erinevad mõtted – ka sellest, et juba järgmisel päeval on meil perega Hiiumaale sõit. Väljas paistis päike ja ilm oli väga soe. Raili oli parajasti Lissuga … Loe edasi: Ei kannata kodus istuda, kui päike paistab ja seiklused kutsuvad – ehk Tallinnast läbi Soomaa sõit Hiiumaale.

Lastega mööda Eestit ringi sõitmas – ehk kuidas elu plaane muudab.

Kuna pühapäevane ringreis kulges väga hästi, siis otsustasime ka järgmise päeva veeta samal moel. Kuna esmaspäeva hommikul oli ilm vihmane, siis uurisin kiiresti ilmakaarti, et sealt valida välja see suund, kus on ilus ilm. Kaardilt oli näha, et Ida-Virumaa kant on täiesti päikseline. Seega ei mõtelnudki pikalt, vaid käisime võtsime Hendriku auto peale ja seejärel … Loe edasi: Lastega mööda Eestit ringi sõitmas – ehk kuidas elu plaane muudab.

Päevane reis Rakvere Linnusesse, Äntu järvede ja allikate juurde ning Jõgevale

Meil oli selja taga mitu töist päeva ja nii otsustasime võtta pühapäeva vabaks ja teha koos lastega midagi põnevat. Meil on üks isemoodi pere, sest laste arv varieerub pidevalt ühest kuni viieni – see on nii seetõttu, et meil on Railiga kahepeale kokku viis last, kellest noorim on meil ühine ja Railil varasemast kooselust veel … Loe edasi: Päevane reis Rakvere Linnusesse, Äntu järvede ja allikate juurde ning Jõgevale