Meie pere

Meil on üks omamoodi pere, mis koosneb pereemast Railist, minust ja siis meie viiest lapsest, kellest kolm on Raili eelnevast kooselust (Marek 11a, Kätlin 9a, Neleliis 5a), siis minu varasemast kooselust 5a poeg Hendrik ning minu ja Raili ühine tütar Lisette, kes on 2,5 aastane. Meiega püsivalt koos elab Lisette ja teised lapsed on ka tihti meiega, aga kunagi mitte nii piisavalt nagu ise sooviksime.

See-eest aga täidab ruumi meie 2,5a preili Lisette, kes on võtnud endale rolli olla piisavalt toimekas, häälekas, lõbus ja igal moel aktiivne nii, et vahel jääb mulje nagu lapsi oleks terve maja täis.

Siinses blogis kirjutan erinevatest seiklustest ja ettevõtmistest, mis me perega teeme. Kuna käime päris palju ringi sõitmas ja seda ka tänu meie tööle – peame Tabasalus väikest fotostuudiot ja pildistamisi on palju ka väljaspool stuudiot, siis tuleb rohkelt ette pikemaid reise kõikjale Eestis. Seega plaanis kajastada põnevamaid käike, sest ka fotosessioonidel on enamasti laps või lapsed kaasas ning see toob alati kaasa ühtteist põnevat, millest on kindlasti ka teistel huvitav lugeda.